Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100UL v4

Kod produktu: wr108510
Najniższa cena z 30 dni 599,00
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Wilson Ultra 100UL v4  

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100UL v4 wprowadza ulepszenia w dwóch kluczowych obszarach: mocy i stabilności. Dzięki szeregowi innowacji w konstrukcji i nowej geometrii Ultra v4, ta rakieta zmienia grę jak żadna inna z serii Wilson Ultra. Kluczowe zmiany obejmują większy sweet spot i przeprojektowaną geometrię ramy, co poprawiło aerodynamikę. Wygląd tej rakiety jest równie imponujący - mieniący się, granatowy lakier zapewni unikalny wygląd na korcie.
 
Technologie

POWERPROFILE
Kluczowa technologia w nowej linii Ultra, geometria PowerProfile, obejmuje trzy ulepszenia geometryczne zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności i generowania jeszcze łatwiejszego odcięcia strun.

Power Rib Technology polega na przemodelowaniu serca rakiety w miejscach, w których 'skręca' się ona w trakcie uderzeń. Zwiększa to stabilność i sztywność ramy, co przekłada się nam większą moc uderzeń.

SWEET SPOT CHANNEL - Kanał Sweet Spot ma wnękę po wewnętrznej stronie ramy, aby wydłużyć struny o 3,5 mm co generuje większą moc i szybkość reakcji.

INTEGRATED PWS czerpie wartości z  obecnego PWS (Perimeter Weighting System) i miesza go na większym obszarze, pozwalając na generowanie większej mocy strun przy jednoczesnym zachowaniu stabilności.
 

Specyfikacja produktu

Długość rakiety27 cali
Przedział Wagowy250 - 265 gramów
Materiał Grafit
Balans33 cm
Wielkość główki100 in²
Układ strun16x19
Waga w gramach260 g
Naciąg fabrycznyTak
Sztywność(RA)68
Szerokość ramy24/26,5/24,25 mm
EAN - 097512648943

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificPrince HydrogenTecnifibreToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij