Head Boom

Head Boom to innowacyjna kolekcja rakiet tenisowych dla graczy, którzy preferują agresywny styl gry. Rakietki z tej serii łączą w sobie wytrzymałość, moc i kontrolę, umożliwiając skuteczną grę z różnych pozycji na korcie.

Rakiety z kolekcji Head Boom są wyposażone w wiele nowoczesnych technologii, takich jak Graphene Touch, który zapewnia niesamowite czucie piłki i redukuje drgania, czy Power Frame, który zwiększa siłę uderzenia. Charakterystyczną cechą tej serii jest też asymetryczny design, który przyciąga uwagę na korcie.

Dostępne są w różnych modelach i rozmiarach główek, aby zaspokoić potrzeby graczy o różnym poziomie zaawansowania. Head Boom to idealna kolekcja rakiet dla graczy, którzy chcą zdominować swoich przeciwników dzięki siłowym uderzeniom i precyzyjnej grze.

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificPrince HydrogenTecnifibreToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Menu
KoszykKontoUlubione

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar rączki
Długość rakiety
Przedział Wagowy
Materiał
Balans
Wielkość główki
Układ strun
Waga w gramach
Producent
zamknij