Naciągi

Naciągi do rakiet tenisowych

Nieodzownym elementem rakiety tenisowej jest odpowiednio dobrany naciąg, który umożliwia każdemu tenisiście komfortowe prowadzenie gry. Powinno się także brać pod uwagę fakt, że naciągi do rakiet - jak każdy element sprzętu - z czasem się zużywają. Dlatego należy pamiętać o ich regularnej wymianie. Jak często? To zależy głównie od częstotliwości z jaką gra dana osoba, oraz od jej intensywności. Jednak ogólna zasada jest prosta - im częściej grasz, tym częściej powinieneś zadbać o wymianę strun w rakiecie.


Wybierz odpowiedni rodzaj strun

Rodzaj używanego naciągu do rakiet tenisowych naciągu tenisowego to bardzo indywidualna kwestia, która zależy od wielu czynników - parametrów rakiety, stopnia zaawansowania danego gracza, a także jego osobistego stylu. Jednak najczęściej można wyróżnić podział ze względu na materiał jaki został zastosowany do wytworzenia strun. Jakie więc naciągi mamy? Naturalny, wielowłóknisty, poliestrowy, syntetyczny czy też hybrydowy.

Naciągi do rakiet tenisowych powinny zostać odpowiednio dobrane do rakiety jaką posiadamy oraz parametrów jakie prezentuje nasz sprzęt. Warto zwrócić uwagę na takie cechy jak: wielkość główki, sztywność i szerokość ramy, a także układ strun. Bardzo osobistą kwestią jest także średnica strun oraz siła ich naciągu.

 

Naciągi tenisowe najlepszych firm

W naszym sklepie oferujemy naciągi tenisowe od najlepszych producentów, które z powodzeniem są wykorzystywane przez tenisistów na kortach całego świata. Znajdziesz u nas m.in. produkty marek takich jak Wilson, Head, Babolat, Kirschbaum, Gamma czy Iso Speed. Dbamy także, by nasz asortyment służył nie tylko doświadczonym graczom, ale również amatorom tenisa, którzy powinni zacząć swoją przygodę od mniej wymagających naciągów.

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificPrince HydrogenTecnifibreToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Menu
KoszykKontoUlubione

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Grubość naciągu (mm)
Producent
zamknij