Rakieta tenisowa Head Challenge MP Stealth

Kod produktu: 234721
447,77
Dostępny
Wybierz rozmiar rączki:
- wybierz -
  • L2
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Head Challenge MP

Rakieta tenisowa Head Challenge MP to idealne połączenie rotacji i mocy. Lżejsza niż rakiety z serii Tour, gwarantuje doskonałą manewrowość i duży sweet spot, dzięki którym przeniesiesz swoją grę na następny poziom.
 
 
Specyfikacja
 
Wielkość główki100 cali2 / 645 cm2
Waga270 gramów
Układ strun16x19
Balans335 mm
Szerokość ramy24/26/23 mm
NaciągTak
PokrowiecTak

 

Technologie


Innegra™ jest na dzień dzisiejszy najlżejszym z najwytrzymalszych włókien. Jego ekstremalna twardość w połączeniu z zaawansowaną technologią HEAD w zakresie kompozytów węglowych pozwoliła na stworzenie nowatorskiego ultra wytrzymałego kompozytu hybrydowego.


Nowa hybrydowo-kompozytowa struktura HEAD Innegra™zastosowana w rakiecie zapewnia redukcję wibracji rakiety oraz jej zwiększoną stabilność. Rezultat zastosowania nowej technologii to wibracje zmniejszone o 17% podczas kontaktu z piłką, a więc unikalna kontrola i precyzja. Technologia HEAD chroni gracza przed szkodliwymi efektami kontaktu piłki z rakietą. Największa korzyść: nowa struktura hybrydowo-kompozytowa HEAD z ultra wytrzymałym włóknem Innegra™ znacznie poprawia osiągi twojej rakiety HEAD. Oznacza to, że rakieta dłużej pozostanie w perfekcyjnym stanie bez jakiejkolwiek utraty jej doskonałych właściwości.

 

Specyfikacja produktu

Długość rakiety27 cali
Przedział Wagowy266 - 284 gramy
Materiał Grafit
Balans33,5 cm
Wielkość główki100 in²
Układ strun16x19
Waga w gramach270 g
EAN - 726423029557

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificTecnifibreToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij