Rakieta Yonex VCore SV 95 (310g)

Rakieta Yonex VCore SV 95 (310g)

Kod produktu: VCSV95YX
Dostępny
Wybierz rozmiar rączki:
- wybierz -
  • L3
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Rakieta tenisowa VCore SV 95 jest przeznaczona dla zaawansowanych zawodników. Główka 95 cali2 zapewnia bardzo dobrą kontrolę, a układ strun 16/20 i waga 310 g pozwalają na generowanie mocnych, stabilnych uderzeń i dużej rotacji. Balans na rączkę rakiety (310 mm) zapewnia dobrą manewrowość i dodatkową kontrolę.

Rakieta jest przystosowana do technologi Smart Tennis Sensor, która pozwoli zawodnikowi na analizę swojej gry.

 Czarny wibrastop Yonex gratis.

Rakieta bez naciągu - usługa naciągania gratis

Rakieta wyprodukowana w Japonii!

 

Specyfikacja

Wielkość główki95 cali2 / 613 cm2
Waga310 gramów
Układ strun16x20
Balans310 mm
Szerokość ramy21/21/20 mm
Sztywność65 RA
NaciągTak
PokrowiecTak (worek)

 

Technologie

Yonex ewoluował technologię Isometric o nowy ulepszony system przelotek, który polega na osadzeniu ich głębiej w ramie. Technologia New Isometric zapewnia rakiecie maksymalny sweet spot.
 
Wielu graczy odbija piłkę naciągiem w górnej części ramy. Nawet niecentryczne uderzenia wykonane nowym VCorem mają dużą siłę. Dzięki temu uderzenia atakujące wykonane pod różnymi kątami mają ogromną moc.
Górna część głowicy po wewnętrznej i zewnętrznej stronie na godzinie 10 i 2 została wyposażona w specjalne, podłużne zgrubienia (płetwy), co pozwala graczowi wykonać szybszy zamach zwiększając aerodynamikę w miejscach, w których zwykle występuje największy opór powietrza. Dzięki technologii New Aero Fin opór powietrza zmniejszył się o 16% a ,szybkość uderzenia top-spinowego wzrosła o 2,9%. Efektem jest poprawiona trajektoria uderzenia top-spinowego i zwiększenie szybkości uderzenia.
Innowacyjna konstrukcja SV FRAME pozwala zawodnikowi osiągnąć większą rotację i niższe odbicie piłki po koźle po stronie przeciwnika. Aerodynamiczny kształt ramy wspomaga szybkość wyprowadzania zamachu o 2%.

Pełna kontrola nad wysokością, głębokością i szerokością lotu piłki z niepowtarzalną rotacją. Głębsze rowki w 3D Vector Shaft poprawiają sztywność rakiety oraz redukują skręcanie ramy podczas uderzenia o 20% w stosunku do innych rakiet.

Super miękki uchwyt poprzez minimalizację drgań rakiety przy uderzeniach chroni nadgarstek, łokieć i ramię tenisisty przed urazami.

Nowy rodzaj grafitu - Nanometric XT - jest bardziej elastyczny, dzięki czemu piłka zostaje 4% dłużej na rakiecie, co przekłada się na lepszą kontrolę.

Black Micro Core to nowa uretanowa pianka o większej gęstości, która zapewnia lepszą stabilność rakiety i mocniejsze uderzenia. Black Micro Core umiejscowiona jest w górnej części głowicy na godzinie 2 i 10 dzięki czemu lepiej absorbuje drgania rakiety podczas uderzenia.

 

Specyfikacja produktu

Długość rakiety27 cali
Przedział Wagowy301- 315 gramów
Materiał Grafit
Balans31 cm
Wielkość główki 95 in²
Układ strun16x20
Waga w gramach310 g

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij