Rakieta Wilson Ultra 26" v3

Kod produktu: wr043510
379,77
Dostępny
Wybierz rozmiar rączki:
- wybierz -
  • L0
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Wilson Ultra 26 v3  
Rakieta Wilson Ultra 26"  na nowo definiuje moc i wszechstronność dla młodych graczy, którzy chcą przenieść swoją grę na wyższy poziom. Zupełnie nowe technologie energetyczne generują udzerzenia, które budują zaufanie i przytłaczają przeciwników.

 

Specyfikacja

Wielkość główki100 cali2 / 645 cm2
Waga245 gramów
Układ strun16x19
Balans31,5 mm
Szerokość ramy23/26.5/22.5 mm
NaciągTak

 

Technologie


POWERPROFILE
Kluczowa technologia w nowej linii Ultra, geometria PowerProfile, obejmuje trzy ulepszenia geometryczne zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności i generowania jeszcze łatwiejszego odcięcia strun.

Power Rib Technology - polega na przemodelowaniu serca rakiety w miejscach, w których 'skręca' się ona w trakcie uderzeń. Zwiększa to stabilność i sztywność ramy, co przekłada się nam większą moc uderzeń.
SWEET SPOT CHANNEL - Kanał Sweet Spot ma wnękę po wewnętrznej stronie ramy, aby wydłużyć struny o 3,5 mm co generuje większą moc i szybkość reakcji.
INTEGRATED PWS czerpie wartości z  obecnego PWS (Perimeter Weighting System) i miesza go na większym obszarze, pozwalając na generowanie większej mocy strun przy jednoczesnym zachowaniu stabilności.

Specyfikacja produktu

Długość rakiety26 cali
Przedział Wagowyponiżej 250 gramów
Materiał Grafit
Balans31,5 cm
Wielkość główki100 in²
Układ strun16x19
Waga w gramach245 g

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij