Rakieta Wilson Ultra 100UL v3

Kod produktu: WR036610
Dostępny
Wybierz rozmiar rączki:
- wybierz -
  • L1
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Wilson Ultra 100UL v3  

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100UL v3 jest najlżejszą rakietą z serii Ultra, ale dzięki zupełnie nowej geometrii PowerProfile zapewnia imponującą dawkę mocy i stabilności każdemu, kto potrzebuje lżejszej ramy. Rakieta Wilson Ultra 100UL zapewnia lekkość uderzeń, a jednocześnie dużą dynamikę. Ultra 100UL v3 na nowo definiuje moc na korcie.  Rakieta dla graczy, którzy preferują bardziej płaskie, poziome udeżenia. Łączy moc i wszechstronność w lekkiej ramie. Jest przeznaczona dla początkujących zawodników i zawodniczek . Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w grze z głębi kortu jak i przy siatce. 


Specyfikacja
Wielkość główki100 cali2 / 645 cm2
Waga260 gramów
Układ strun16x19
Balans330 mm
Szerokość ramy24,5/26/23.5 mm
NaciągTak
 
Technologie

POWERPROFILE
Kluczowa technologia w nowej linii Ultra, geometria PowerProfile, obejmuje trzy ulepszenia geometryczne zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności i generowania jeszcze łatwiejszego odcięcia strun.
Power Rib Technology - polega na przemodelowaniu serca rakiety w miejscach, w których 'skręca' się ona w trakcie uderzeń. Zwiększa to stabilność i sztywność ramy, co przekłada się nam większą moc uderzeń.
SWEET SPOT CHANNEL - Kanał Sweet Spot ma wnękę po wewnętrznej stronie ramy, aby wydłużyć struny o 3,5 mm co generuje większą moc i szybkość reakcji.
INTEGRATED PWS czerpie wartości z  obecnego PWS (Perimeter Weighting System) i miesza go na większym obszarze, pozwalając na generowanie większej mocy strun przy jednoczesnym zachowaniu stabilności.
Wilson Ultra 100L Countervail Black

Specyfikacja produktu

Długość rakiety27 cali
Przedział Wagowy250 - 265 gramów
Materiał Grafit
Balans33 cm
Wielkość główki100 in²
Układ strun16x19
Waga w gramach260 g
EAN - 097512427937

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij