Rakieta Wilson Blade 98S 18x16 V7.0

Kod produktu: WR013811
Naciąg Luxilon Alu Power GreenNaciąg Luxilon Alu Power Lime
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Nowa rakieta Wilson Blade przeznaczona dla dominującego, agresywnego stylu gry, który cechują mocne uderzenia. Układ strun 18/16 wsparty technologią Spin Effect pozwala na generowanie niespotykanej dotąd rotacji. Dodatkowo technologia Parallel Drilling - rozwiązanie, dzięki któremu zwiększony jest sweetspot rakiety poprzez zmniejszenie tarcia między naciągiem a ramą .

nowy Wilson Blade 98S

 

Rakieta bez naciągu - usługa naciągania gratis!

 

Specyfikacja

Wielkość główki98 cali2 / 632 cm2
Waga295 gramy
Układ strun18x16
Balans325 mm
Sztywność-
Szerokość ramy21/21/1 mm
NaciągNie

Technologie

Spin Effect - nowoczesna gra się zmieniła i teraz opiera się całkowicie na agresywnym spinie. Zawodnicy grają mocniej, a spin jest sposobem w jakim można przejąć kontrolę nad piłką. Ruch strun i powrót strun, gdy piłka jest w kontakcie z naciągiem to kluczowe aspekty decydujące o wygranej.

Technologia Spin Effect jest pierwszym systemem rakiet tenisowych, który naprawdę zwiększa obroty piłki na minutę nie wymagając od graczy zmiany uderzenia. Siatka wydaje się być niższa, a kort dłuższy podczas wszystkich Twoich uderzeń!

Parallel Drilling - rozwiązanie, dzięki któremu zwiększony jest sweetspot rakiety poprzez zmniejszenie tarcia między naciągiem a ramą rakiety.

Odpowiednie rozmieszczenie grafitu zapewnia jeszcze lepsze czucie i kontrolę, przy zapewnieniu odpowiedniej elastyczności ramy.

 

Specyfikacja produktu

Długość rakiety27 cali
Przedział Wagowy285 - 300 gramów
Materiał Grafit
Balans32,5 cm
Wielkość główki 98 in²
Układ strun18x16
Waga w gramach295 g

Kupowane z tym produktem

EAN - 097512408363

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij