Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100 v3 Reverse

Kod produktu: WR033621
Dostępny
Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100 v3
Wybierz rozmiar rączki:
- wybierz -
  • L3
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Wilson Ultra 100 v3  

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100 v3 ulepsza dwa kluczowe wskaźniki wydajności dla graczy z bardziej płaskim zamachem: moc i stabilność. Szereg ulepszeń w geometrii w połączeniu z solidną konstrukcją ramy zapewnia godną podziwu żywotność i wytrzymałość rakiet Wilson Ultra. Gracze klubowi, początkujący młodzi gracze i gracze deblowi mogą uznać tę rakietę za atrakcyjną ze względu na jej wszechstronną moc i stabilną konstrukcję.


Specyfikacja
Wielkość główki100 cali2 / 645 cm2
Waga300 gramów
Układ strun16x19
Balans320 mm
Szerokość ramy24,5/26/23.5 mm
NaciągNie
 
Technologie

POWERPROFILE
Kluczowa technologia w nowej linii Ultra, geometria PowerProfile, obejmuje trzy ulepszenia geometryczne zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności i generowania jeszcze łatwiejszego odcięcia strun.

Power Rib Technology polega na przemodelowaniu serca rakiety w miejscach, w których 'skręca' się ona w trakcie uderzeń. Zwiększa to stabilność i sztywność ramy, co przekłada się nam większą moc uderzeń.

SWEET SPOT CHANNEL - Kanał Sweet Spot ma wnękę po wewnętrznej stronie ramy, aby wydłużyć struny o 3,5 mm co generuje większą moc i szybkość reakcji.

INTEGRATED PWS czerpie wartości z  obecnego PWS (Perimeter Weighting System) i miesza go na większym obszarze, pozwalając na generowanie większej mocy strun przy jednoczesnym zachowaniu stabilności.
 

Specyfikacja produktu

Długość rakiety27 cali
Przedział Wagowy285 - 300 gramów
Materiał Grafit
Balans32 cm
Wielkość główki100 in²
Układ strun16x19
Waga w gramach300 g
EAN - 097512514217

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij