Rakieta tenisowa Head Graphene 360 Radical MP

Kod produktu: 233919
Dostępny
Rakieta Head Graphene 360+ Radical MP
Wybierz rozmiar rączki:
- wybierz -
  • L2
Zapytaj o produkt

Opis produktu

 
Rakieta Head Radical MP zaprojektowany z myślą o wszechstronnych tenisistach, którzy poszukują idealnej kombinacji mocy i czucia. Wyposażony w nową technologię Graphene 360 zapewniającą niebywałą stabilność i transfer energii, a w rezultacie większą moc i szybszą grę. Najbardziej uniwersalna rakieta w serii, dostępna z dynamicznym 16/19 układem strun naciągu zapewnia wyjątkową przyjemność z grania, rotację oraz zwiększony balans poprawiający wagę zamachu oraz czucie. Nowoczesny, niebanalny wygląd i odwrócony logotyp idealnie odzwierciedlają wszechstronność serii i zapewniają doskonałe połączenie mocy i czucia dla wszechstronnego, zaawansowanego tenisisty.


Specyfikacja
 
Wielkość główki98 cali2 / 630 cm2
Waga295 gramów
Układ strun16x19
Balans320 mm
Sztywność68 RA
Szerokość ramy20/23/21 mm
NaciągTak
PokrowiecNieTechnologia Graphene 360 to wyjątkowa budowa ramy rakiety i rozmieszczenie materiału Graphene w 4 strategicznych miejscach skupionych wokół główki rakiety. Dzięki temu rozwiązaniu rama została znacząco wzmocniona, jest bardziej stabilna, zapewnia lepszy transfer energii pomiędzy rakietą i piłką oraz zwiększa moc.

 

 

 

Specyfikacja produktu

Długość rakiety27 cali
Przedział Wagowy285 - 300 gramów
Materiał Grafit
Balans32 cm
Wielkość główki 98 in²
Układ strun16x19
Waga w gramach295 g

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij