Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Jr 26" RAFA

Kod produktu: 140425-352
377,77
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Babolat Pure Aero Jr 26" RAFA

Dodaj "Vamos" do swojej gry! Pure Aero RAFA Jr 26 to juniorska wersja rakiety w wyjątkowej kolorystyce zaprojektowanej wspólnie z Rafaelem Nadalem. Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 26 to propozycja dla młodych graczy potrzebujących maksymalnej rotacji. - nowy aerodynamiczny kształt ramy pozwala na szybszy ruch główki rakiety, co przekłada się na większą prędkość piłki, a technologia FSI Spin pozwala na nadanie piłce jeszcze silniejszej rotacji.


Specyfikacja

 
Wielkość główki100 cali2 / 645 cm2
Waga250 gramów
Układ strun16x19
Balans330 mm
Sztywność63 RA
Szerokość ramy23/26/23 mm
NaciągTak
PokrowiecTak

 

 


Technologia Aeromodular3 - nowy profil ramy jest jeszcze bardziej aerodynamiczny dzięki zmianom w jej konstrukcji oraz ukryciu grometów z systemem Woofer we wnętrzu ramy. To wszystko zmniejsza opór powietrza  i w efekcie daje większą rotację i prędkość piłki.


Technologia GT (Graphite/Tungsten) - rama rakiety zawiera tkane gęsto włókna węglowe, co daje główce optymalną sztywność dla większej mocy i kontroli.


FSI Spin - zwiększone odległości pomiędzy strunami naciągu oraz podłużne kształty przelotek grometów na górze i na dole główki rakiety pozwalają na większy ruch strun (do 70%) generując mocniejszą rotację.


Cortex System - Stworzony przez firmę SMAC: pochłaniający wibrację materiał zintegrowany z ramą na godzinie 3 i 9 główki rakiety zapewnia lepsze czucie i kontrolę.


Carbon Ply Stabilizer
Nowy materiał stworzony przez firmę Chomarat: włókna węglowe zapewniają większą sztywność skrętną dla lepszej stabilności i kontroli

 

Specyfikacja produktu

Długość rakiety26 cali
Przedział Wagowy250 - 265 gramów
Materiał Grafit
Balans33 cm
Wielkość główki100 in²
Układ strun16x19
Waga w gramach250 g
EAN - 3324921859736

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificTecnifibreToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij