Rakieta Head Graphene 360 Radical PRO

Kod produktu: 233909
Dostępny
Wybierz rozmiar rączki:
- wybierz -
  • L3
Zapytaj o produkt

Opis produktu

 Head Graphene 360 Radical PRO

 Zaprojektowana z myślą o wszechstronnych zawodnikach, nowa seria rakiet Radical zapewnia idealne połączenie mocy, kontroli i rotacji, czyniąc rakiety idealnym wyborem zaawansowanych tenisistów. Radical Pro nie jest wyjątkiem. Zastosowanie nowej technologii Graphene 360 sprawia, że rakieta oferuje niebywałą stabilność i transfer energii, a w rezultacie większą moc i szybszą grę. Najbardziej agresywna i dynamiczna rakieta z serii, przyciąga wzrok niebanalnym wyglądem, który idealnie odzwierciedla wszechstronność serii rakiet. Radical Pro może zostać wyposażony w specjalny, pełny gromet, który zagwarantuje jeszcze więcej mocy i wyjątkowe czucie.

Specyfikacja
 

Wielkość główki

98 cali2 / 630 cm2

Waga

310 gramów

Układ strun

16x19

Balans

315 mm

Sztywność

68 RA

Szerokość ramy

20/23/21 mm

Naciąg

Nie

 

Technologia Graphene 360 to wyjątkowa budowa ramy rakiety i rozmieszczenie materiału Graphene w 4 strategicznych miejscach skupionych wokół główki rakiety. Dzięki temu rozwiązaniu rama została znacząco wzmocniona, jest bardziej stabilna, zapewnia lepszy transfer energii pomiędzy rakietą i piłką oraz zwiększa moc.

 

 

Specyfikacja produktu

Długość rakiety27 cali
Przedział Wagowy301- 315 gramów
Materiał Grafit
Balans31,5 cm
Wielkość główki 98 in²
Układ strun16x19
Waga w gramach310 g

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij