Rakieta Head Challenge MP

Kod produktu: 231839
Dostępny
Wybierz kolor:
- wybierz -
 • Czarny
Wybierz rozmiar rączki:
- wybierz -
  Zapytaj o produkt

  Opis produktu

  Rakieta tenisowa Head Challenge MP to idealne połączenie rotacji i mocy. Lżejsza niż rakiety z serii Tour, gwarantuje doskonałą manewrowość i duży sweet spot, dzięki którym przeniesiesz swoją grę na następny poziom.
  Specyfikacja
   
  Wielkość główki100 cali2 / 645 cm2
  Waga270 gramów
  Układ strun16x19
  Balans335 mm
  Szerokość ramy24/26/23 mm
  NaciągTak
  PokrowiecTak

   

  Technologie

  Innegra™ jest na dzień dzisiejszy najlżejszym z najwytrzymalszych włókien. Jego ekstremalna twardość w połączeniu z zaawansowaną technologią HEAD w zakresie kompozytów węglowych pozwoliła na stworzenie nowatorskiego ultra wytrzymałego kompozytu hybrydowego.

   

  Nowa hybrydowo-kompozytowa struktura HEAD Innegra™zastosowana w rakiecie zapewnia redukcję wibracji rakiety oraz jej zwiększoną stabilność. Rezultat zastosowania nowej technologii to wibracje zmniejszone o 17% podczas kontaktu z piłką, a więc unikalna kontrola i precyzja. Technologia HEAD chroni gracza przed szkodliwymi efektami kontaktu piłki z rakietą. Największa korzyść: nowa struktura hybrydowo-kompozytowa HEAD z ultra wytrzymałym włóknem Innegra™ znacznie poprawia osiągi twojej rakiety HEAD. Oznacza to, że rakieta dłużej pozostanie w perfekcyjnym stanie bez jakiejkolwiek utraty jej doskonałych właściwości.

   

  Specyfikacja produktu

  Długość rakiety27 cali
  Przedział Wagowy266 - 284 gramy
  MateriałKompozyt
  Balans33,5 cm
  Wielkość główki100 in²
  Układ strun16x19
  Waga w gramach270 g

  Producenci

  AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

  Zamknij