Rakieta Head 360 Instinct MP LITE

Kod produktu: 230829
Dostępny
Wybierz rozmiar rączki:
- wybierz -
  • L1
Zapytaj o produkt

Opis produktu

INSTINCT MP LITE to lżejsza wersja rakiety INSTINCT MP, dzięki czemu doskonale nadaje się dla młodych, ambitnych tenisistów, którzy chcą włożyć mniej wysiłku w uderzenie, nie zmniejszając jednak jego mocy. Jednocześnie rakieta jest łatwiejsza w manewrowaniu. Nowa technologia Graphene 360 zapewnia większą stabilność oraz lepszy transfer energii, a co za tym idzie więcej mocy, czyli szybszą grę. Podobnie jak cała seria INSTINCT, model INSTINCT MP LITE cechuje się nowym, atrakcyjnym designem wyróżniającym się asymetryczną , jasno- i ciemnoniebieską kolorystyką.

 

POCZUJ MOC RAKIET INSTINCT
NOWA SERIA RAKIET HEAD INSTINCT
Dzięki zaawansowanej technologii Graphene 360, nowa seria rakiet Instinct łączy moc i komfort, sprawiając, że gra jest bezwysiłkowa. Instynktowne zwycięstwo. 

 
Specyfikacja
 
Wielkość główki100 cali2 / 645 cm2
Waga265 gramów
Układ strun16x19
Balans340 mm
Szerokość ramy23/26/23 mm
Sztywność64 RA
NaciągTak
PokrowiecNie

 

Technologie

Technologia Graphene 360 to wyjątkowa budowa ramy rakiety i rozmieszczenie materiału Graphene w 4 strategicznych miejscach skupionych wokół główki rakiety. Dzięki temu rozwiązaniu rama została znacząco wzmocniona, jest bardziej stabilna, zapewnia lepszy transfer energii pomiędzy rakietą i piłką oraz zwiększa moc.

 

Specyfikacja produktu

Długość rakiety27 cali
Przedział Wagowy250 - 265 gramów
Materiał Grafit
Balans34 cm
Wielkość główki100 in²
Układ strun16x19
Waga w gramach265 g

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij