Rakieta Babolat Pure Aero Tour

Kod produktu: SKU 101352
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Pure Aero Tour 2019 + Naciąganie
od 2 sztuk cena wynosi 570

Pure Aero Tour to dająca maksymalną moc i topspin rakieta. Idealna dla wymagjących graczy szukających cięższej (315g) ramy. Model 2019 ma bardziej elastyczną ramę i daje więcej kontroli i czucia piłki.

- nowy aerodynamiczny kształt ramy pozwala na szybszy ruch główki rakiety, co przekłada się na większą prędkość piłki;

- technologia FSI Spin pozwala na nadanie piłce jeszcze silniejszej rotacji.

- Pure Aero oferuje jeszcze większą stabilność dzięki innowacyjnej technologii CPLY CARBON®. Innowacja opracowana we współpracy z firmą Chromat. Dzięki nowemu rdzeniowy rakiety, każde uderzenie będzie jeszcze dokładniejsze. 

Rakieta odpowiada na potrzeby zawodników grających z głębi kortu takich jak Rafael Nadal czy Jo-Wilfried Tsonga, poszukujących siły i optymalnej rotacji.

Rakieta bez naciągu - usługa naciągania gratis!

 

Specyfikacja

 
Wielkość główki100 cali2 / 645 cm2
Waga315 gramów
Układ strun16x19
Balans315 mm
Sztywność71 RA
Szerokość ramy23/26/23 mm
NaciągNie
PokrowiecNie

 

Technologie

Technologia Aeromodular3 - nowy profil ramy jest jeszcze bardziej aerodynamiczny dzięki zmianom w jej konstrukcji oraz ukryciu grometów z systemem Woofer we wnętrzu ramy. To wszystko zmniejsza opór powietrza  i w efekcie daje większą rotację i prędkość piłki.

Technologia GT (Graphite/Tungsten) - rama rakiety zawiera tkane gęsto włókna węglowe, co daje główce optymalną sztywność dla większej mocy i kontroli.

FSI Spin - zwiększone odległości pomiędzy strunami naciągu oraz podłużne kształty przelotek grometów na górze i na dole główki rakiety pozwalają na większy ruch strun (do 70%) generując mocniejszą rotację.

Cortex System -Stworzony przez firmę SMAC: pochłaniający wibrację materiał zintegrowany z ramą na godzinie 3 i 9 główki rakiety zapewnia lepsze czucie i kontrolę

Carbon Ply Stabilizer
Nowy materiał stworzony przez firmę Chomarat: włókna węglowe zapewniają większą sztywność skrętną dla lepszej stabilności i kontroli

 

Specyfikacja produktu

Długość rakiety27 cali
Przedział Wagowy301- 315 gramów
Materiał Grafit
Balans31,5 cm
Wielkość główki100 in²
Układ strun16x19
Waga w gramach315 g

Producenci

AdidasBabolatDiadoraDunlopGammaHeadIso SpeedKirschbaumLottoLuxilonPacificToalsonTretornUnder ArmourWilsonYonex
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. Polityka prywatności

Zamknij